top of page
KADRA
kadra obozu scooterowego

Przebywający na BMX HOLIDAYS INSTRUKTORZY i WYCHOWAWCY to starannie dobrany wykwalifikowany zespół, lubiący pracę z dziećmi i młodzieżą.

 

Doświadczeni trenerzy z wieloletnim stażem pomogą obozowiczom zarówno nauczyć się podstaw jak i zaawansowanych tricków, a odpowiedzialni i przyjacielscy wychowawcy zadbają o to, aby dziecko nigdy się nie nudziło, bezpiecznie spędziło czas na obozie, a w razie jakichkolwiek problemów pomogą szybko je rozwiązać.

 

Wszyscy członkowie kadry posiadają odpowiednie kwalifikacje spełniające państwowe wymogi dotyczące wypoczynku dzieci i młodzieży oraz zostali przeszkoleni w udzielaniu pierwszej pomocy.

KADRA WYCHOWAWCZA

GRAŻYNA RUPALA

 

Stanowisko: Kierownik Obozu

 

Zapalony sportowiec i pedagog. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego. Posiada wieloletni staż na stanowisku Kierownika wypoczynku. Pełna energii i pasji.Uwielbia pracę z dziećmi i wszelką aktywność fizyczną. Miłośniczka „białego szaleństwa”

DARIA MUCHA

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Studentka Akademii Wychowania Fizycznego. Trener piłkarski grup młodzieżowych w klubie sportowym KS Żórawina. Posiada doświadczenie jako wychowawca kolonijny oraz animator czasu wolnego.

Miłośniczka piłki nożnej i wszelkiej aktywności fizycznej.

JOANNA SZOSTAK

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Studentka na kierunku - Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku wychowawcy kolonijnego. „Wulkan energii”.

Pasją do sportu potrafi zarazić nawet tych najbardziej opornych.

ANNA ŻELAZNA

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Absolwenta Uniwersytetu Gdańskiego- specjalizacja pedagogika wczesnej edukacji.

Na co dzień pracuje jako nauczyciel wychowania przedszkolnego.

Uwielbia pracę z dziećmi, a dzieci uwielbiają Ją. Bardzo ciepła i opiekuńcza.

DOMINIKA LASKOWSKA

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Absolwentka wydziału Pedagogiki. Od 2010r pełni funkcję wychowawcy kolonijnego. Wolontariuszka.

Uwielbia prace z dziećmi. Ambitna, dobrze zorganizowana.

„Zaszczepia” w podopiecznych miłości do sportu oraz aktywnego sposobu spędzania czasu

AGNIESZKA SAWICKA

 

Stanowisko: Wychowawca

 

Absolwentka Pedagogiki specjalnej, na co dzień pracuje jako nauczyciel w przedszkolu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Energiczna i wiecznie uśmiechnięta. Nawet w najmniejszą sprawę angażuję się „całą sobą”. Specjalistka od kreatywnych pomysłów.

INSTRUKTORZY

MICHAŁ BASTA

 

Stanowisko: KOORDYNATOR / INSTRUKTOR

 

Michał Basta to rider z Nowego Sącza, który opuścił rodzinne miasto, na rzecz przygody z bmx'em.  Od 6 lat street to jego żywiOł, co udowodnił nieraz wraz z ekipą Klamy do której należy. Kiedy słońce zaczyna grzać w plecy, można go spotkać w każdym większym mieście Polski. Ostatnio poczuł wiatr w żaglach i zaczął objazd europejskich miast, co można obejrzeć w jego video produkcjach.
Ulubiona miejscówka to taka, gdzie jest rura i bynajmniej nie w pionie. Podobno lubi też przejazdy na "pełnej" po krakowskim rynku w godzinach szczytu. 
Od roku prowadzi szkółkę dla początkujących bmx-ziomków "BMX School". Basta wspierany jest przez BMX Life, KOKACLOTHING oraz STRANGERCO.

MARCIN OSKIERA

 

Stanowisko: INSTRUKTOR

 

Marcin Oskiera to najmniejszy pięciokrotny Mistrz Polski Białystok na skateparku. Ten 26 letni zawodnik pochodzący z Brwinowa, jest najlepszym przykładem, że niewielki wzrost, może bardziej pomagać niż przeszkadzać w byciu Pro.  
Najlepiej czuje się na skAteparku, ale traIlsów nie omija o czym świadczy parokrotnie zdobyte "pudło" na Mistrzostwach Polski w Dircie w Milanówku. Jakie trikI lubi katować Oskier? Fufanu, 360 down whip, 360 table. 
Trzynastoletni staż na bmx'sie uwieńczony sponsoringiem od AllDay bmx, Lando footwear, BASE training center. Człowiek o wielkim sercu do bmxa, cieszący się dużą sympatią na scenie BMX.

DODATKOWE INFORMACJE
ORGANIZATOR
KAYO TRAVEL

ul. Grażyny 13 lok 19

02-548 Warszawa

tel: +48 722 03 02 33

Email:  biuro@kayotravel.pl

www.kayotravel.pl

LOKALIZACJA
BMX HOLIDAYS

ul. Topornia 23

26-400 Przysucha,

woj. Mazowieckie

120 km z Warszawy

170 km z Katowic

190 km z Krakowa

DOKUMENTY

Zapoznaj się

z obozowymi 

dokumentami

POZNAJ NASZE INNE OBOZY

POSIADAMY WSZYSTKIE WYMAGANE POZWOLENIA

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon
bottom of page